Obchodný dom 3D, Nám. slobody 1618, 020 01 Púchov
  0910 977 512         042 / 442 40 52


Koberce môžeme rozdeliť do skupín z viacerých hľadísk. Podľa materiálu ich delíme na: prírodné (vlna, bavlna) a syntetické (polypropylen, polyamid, polyester, akryl), podľa spôsobu výroby: vpichované alebo všívané (uzlíkové - boucle, strihané - shaggy, frisse, heatset) podľa druhu podkladu: filc, guma, latex, AB Action Back - syntetická juta v mriežke.

My si ich rozdelíme z obchodného hľadiska na koberce kusové (klasické, detské, shaggy, boucle, tkané) a koberce metrážne (objektové, kobercové štvorce, bytové, behúne, umelé trávy, čistiace zóny a rohože).

 

Kusové koberce  


Nájdete u nás veľké množstvo kusových kobercov. Rôznych materiálov a rôznych rozmerov. Moderné koberce všetkých možných farieb a vzorov od geometrických, pruhovaných, kvietkovaných po abstraktné a jednofarebné, niektoré pripomínajúce aj umelecké diela. Taktiež obľúbené klasické vzory a veľa detských kobercov. Praktické uzlíkové kusovky tzv. bukláky, nespočetné množstvo shaggy kobercov, ručne tkané bavlnené koberce. Príďte sa sami presvedčiť do našej predajne. 
                    kusovky_1

   

Metrážne koberce      


Väčšinou inštalované celoplošne do celej miestnosti, kde Vám ponúkame aj profesionálnu montáž. Ale taktiež sa dajú upraviť na daný rozmer a obšiť ak potrebujete atypický rozmer. Nájdete u nás bytové merané koberce od klasických, až po luxusné hustotkané koberce a tiež záťažové koberce do kancelárskych a vysoko namáhaných priestorov, aj vo forme štvorcov. Čistiace zóny šírok 100 a 200 cm a veľa druhov rohoží. Ďalšiu skupinu tvoria behúne v šírkach od 67 do 150 cm, ktoré Vám vieme na požiadanie ukončiť obšitím. 
               metraz
 
Podlahy VKUS © 2014 Všetky práva vyhradené | INCUBEMEDIA  tvorba webových stránok | Podlahy VKUS na Facebooku